Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miket agyjak meg a Red Light...

A.Hunor kérdése:

Miket agyjak meg a Red Light roleplay jelentkezési lapján? (Olvasd el a lentit is)

Figyelt kérdés
Fél éve rp-ek csak a szerveren ahol játszottam (roleplay.hu) tele lett 9 éves rp tudás nélküliekkel. A fogalmakat mind megmagyaráztam és példákat is írtam. A mit teszel ha ... kérdésekhez pedig leírtam a amiket a régi szerveren csináltam akkor ha ... történt. Azt írták hogy, "fejtsd ki jobban a példákat!". Tényleg nem tudom, hogy hogy fejtsem ki jobban. Kérlek írjátok le hogy ti mit irtatok oda!

2020. jan. 14. 20:44
 1/5 anonim válasza:
Engem is elutasítottak ma, de én még csak "segítséget" se kaptam, hogy miért. Szimplán elutasítvát küldtek dc-n. Mindenre hosszú válaszokat adtam, kifejtve, helyesen leírva, és jól.. ismerem a játékot és pont azért szerettem volna jelentkezni ide, mert itt talán normálisan rp-znek az emberek. Fogalmam sincs mi alapján válogatják maguknak az embereket. Személyszerint holnap megpróbálom mégegyszer, ha úgy se tetszenek a válaszaim, hagyom.. aztán úgyis lecseng a hypeja.. sok sikert Neked azért!
2020. jan. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Az rp fogalmaknál nem elég csak leirni mit jelent. Írni kell egy példát, hogy a te szemszögedből.

A mit tennél, ha kérdéseknel pedig leirod mit tennél elejétol végéig. Ha ezt elutasitjak akkor rosszul csinálnád, nem rpsen és azért utasitanak el.

2020. jan. 20. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Első:Velem is ugyanez volt és én is így vagyok már vele.
2020. jan. 21. 21:52
 4/5 A kérdező kommentje:
Második: Már a lekopott a billentyűzetemről a festék annyit írtam és mint mondtam nem vagyok RP tudatlan.
2020. jan. 21. 21:56
 5/5 akoos válasza:
Engem is elutasítottak, indokolásul annyi, hogy olvasd át a szabályzatot. Esetleg valaki nem tudna segíteni lechekkolni, hogy mit ronthattam el? Hiába olvasom újra és újra, nem jövök rá. Légyszi valaki :) Akár PM-ben. Cserébe én is szívesen elküldöm, hogy mit írtam a kifejtősökhöz, szerintem azok jók lettek, nem az a probléma.
2020. jan. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!