Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem érzitek azt, hogy itt...

Nem érzitek azt, hogy itt mindenki vészmadár?

Figyelt kérdés

Pl.: "Megujjazott a barátom, előtte kiverte, lehetek terhes?" és erre azt válaszolják, hogy vegyen be 72 órás bogyót, miközben gyakorlatilag 0 az esély a terhességre.

Ugyan ez a fertőzésekkel, "Ne használj tampont, mert attól fertőzésed lesz" "Kihagytam egy szem fogamzásgátlót, mi van ilyenkor?" válasz: védekezz gumival a köv hónapban... miközben minden nőgyógyász azt mondja, hogy 1-2 bogyó kihagyás egyáltalán nem gond.

"Milyen gyakran kell fürdetni a macskát?" Én azt mondanám soha, hacsak nem bolhás, mert a macska kb egész nap mosakszik.... ezzel szemben azt ajánlják, hogy hetente fürdessék, mert különben mindenféle baja lesz....

Komolyan nem értem az embereket, és ez csak pár példa volt, amit nap mint nap olvasok itt.


2010. júl. 21. 22:31
 1/8 anonim ***** válasza:
van 1 pár érdekes kérdés az biztos
2010. júl. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és érdekes válasz....
2010. júl. 21. 22:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagy az Isten állatkertje...
2010. júl. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem az a baj, hanem hogy alacsony a kerítés :)
2010. júl. 21. 22:42
 5/8 anonim ***** válasza:
jah.válaszból is van szép számmal
2010. júl. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ha most kiverem holnap ilyenkor tudok dugni?ez milyen.xD
2010. júl. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az első példánál például simán megvan az esély arra, hogy terhes legyen a csaj. a többiben egyetértek veled. ebben a világban már mindenki egyre parásabb.. túlzásba viszik
2010. júl. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az előbb éreztem, de már nem.
2010. aug. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!