Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért küldi ezt mindenki...

Miért küldi ezt mindenki tovább? Tényleg ennyire megéri belépni?

Figyelt kérdés
Már kissé idegesít, sohasem hittem az ilyen b@romságokban, és ha lenne b@romság alkategória oda tenném be ezt is. Ilyen levelekkel van tele már minden címem, főleg a spirituális beállítottságúak szeretik küldeni. [link] tudom mi ez, sosem olvastam el. Van itt valaki, aki ismeri és tud róla mondani valamit? Nekem már hányingerem van az ilyen szövegekből, hogy pénzt kereshetsz és semmit sem kell érte tenni. Miért találnak ki ilyen b@romságokat, és idióóóták miért terjesztik? Tud erre valaki valami okosat???
2011. nov. 4. 23:01
 1/5 A kérdező kommentje:
"Már kissé idegesít" bocs, nem kissé, már nagyon! Szám szerint 24!! db olyen levelet kaptam, amiben szerepel ez a link, és arra kér nézzem meg mer' megéri, meg mer' dől a lé!!!! áááááááááááá
2011. nov. 4. 23:04
 2/5 anonim ***** válasza:
sokan bedőlnek
2011. nov. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem mert ezek egy időben lecsendesedtek és az új internetgeneráció most találkozik velük vszeg először...


Még nem kaptam, de sztem az iwiw fiókom tele lehet vele... rokon kislányok nyomatják az összes ilyet, de mégsincs még iPod-juk, mint amit az egyik levél ígért xD

2011. nov. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%

Nem azért idegesít, mert rágódsz rajta, hogy hátha?

Vagy töröld le és kész, vagy olvasd el, és ha érdektelen töröld le.

Ismerem a témát, valóban lehet így pénzt keresni. Azt nem mondják ugyan, hogy érteni kell a tőzsdéhez, pénzmozgásokhoz, valutához, miegymás. Ja és kell kezdő tőke, nem sok, de kell. A szívatás az, ha valaki ezekhez nem ért, és bedől. akkor bukni fog nagyot, de különben nem. Persze a "munka nélkül" azt jelenti, hogy nem kell felállnod a gépedtől. Viszont annál több dolognak kell ott utánanézni, elgondolkodni, számolgatni, elemezni. Aztán többnyire bejön, ha megvan a kellő tudás.

2011. nov. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem rágódok rajta, nem akarok ilyenekbe belépni, csak érdekelt mi lehet ez az új őrület amit ennyien küldenek. Köszi a válaszokat.
2011. nov. 5. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!