Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nincs kedvem semmihez,...

Miért nincs kedvem semmihez, még az élethez sem?

Figyelt kérdés

38 éves ff vagyok,van rendes munkahelyem,ezen kívül elszoktam járni maszekolni is.Itthon is folyton teszek-veszek leginkább a garázsban,az autóim a hobbim is egyben.De mostanában úgy érzem nincs kedvem semmihez sem, hiányzik valaki aki támogatna . Így nagyon nehéz.

Szeretem a gyerekeket, szeretnék is de sajnos még nem találtam meg az ideális párt, pedig jó lenne ha lenne kiért/kikért élni .....


2020. jan. 18. 20:33
 1/1 anonim válasza:
Nem másoktól kell várni, hogy jobb legyen a közérzeted, hanem saját magadat kell befolyásolni, hogy foglald el magadat többnyire fizikai tevékenységgel és biztosan hatni fog, ha mindez kevés a futás, kerékpározás is segít.
2020. jan. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!