Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kfc házhozszállítás online...

Kfc házhozszállítás online Milyen formátumban kell megadni a telefonszámot? Kifogott rajtam, sehogy se fogadta el. Sajnos emiatt nem is tudtam rendelni. Help!

Figyelt kérdés

#KFC #ONLINE HÁZHOZSZÁLLÍTÁS
2020. jan. 18. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:

+ 36 20/30/70 .......

003620/30/70.......

0620/30/70.......

2020. jan. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Rendelj netpinceren
2020. jan. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 TappancsMancs ***** válasza:
Ilyenkor én ki szoktam próbálni a lehetséges variációkat, és elsősorban is az ország számot és plusz jelet hagyom el belőle. Utána ha nem jó, akkor szóköz és kötőjel nélkül írom be. Általában azt látom, hogy országon belül nem szokták használni az országkód részt, és mindenféle szóköz és kötőjel nélkül fogadja el az oldal. Többnyire.
2020. jan. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én szimplán 06301231234 így szoktam. Illetve az én címem nincs benne a rendszerben, ezért egy közelit kell megadnom, majd a megjegyzésbe az igazit..

Nálam az e-mail címmel szokott szivatni, h beírom, kitörli és újra beírom.

2020. febr. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!