Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Automata karóra, siet, késik?...

Automata karóra, siet, késik? Ez vajon jó érték?

Figyelt kérdés

Sziasztok megvettem eletem elso orajat, egy automata ora, a szerkezet egy sellita sw200 svajci, kivancsisagbol lemertem. A. Pontossagat, zsir uj még, hasznalat kozben

-0,2 illetve -0,6mp, ejszaka mikor áll akkor kb +0.0 illetve +0.5mp! Ez mennyire jo ertek? Eleg laikus vagyok még! Koszonom a valaszokat


2020. jan. 26. 11:59
 1/6 TappancsMancs ***** válasza:

Mennyi idő alatt tér el ennyi?


+-10 mp / nap az a rossazbb

+-1 mp / nap az meg nagyon jó


A kettő között meg lehet bármi.

2020. jan. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 TappancsMancs ***** válasza:
*ennyit
2020. jan. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt! Nos pl este 8kor leveszem, kb akkor van ugy -0.4 es reggel kb 8-9tol ujra lemerem es akkor van +0.5
2020. jan. 26. 14:08
 4/6 TappancsMancs ***** válasza:
És mivel mérsz tizedes pontossággal másodpercet? Vagy szemre szerinted annyi? Mindenesetre az említett mértékek alapján be tudod lőni a pontosságát.
2020. jan. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kulon erre van applikacio!
2020. jan. 26. 20:32
 6/6 anonim ***** válasza:
A késést /nap szoktuk mérni. Ezeknél az alsó kategóriás szerkezeteknél -15 +30 másodperc/nap közötti érték a gyártó által megadott pontosság. Ha ezen belül vagy az ok. Ha ennél több akkor gariztasd vagy vidd óráshoz
2020. jan. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!