Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagy terveim vannak de nem...

Madboy0602 kérdése:

Nagy terveim vannak de nem tudom hol álljak neki?

Figyelt kérdés
Ambiciózus, fiatal amatőr bútortervező vagyok az (ideiglenes) főállásom mellett, és elkezdtem terméktervezéssel is foglalkozni, egészen konkrétan egy karóra design ötletem lenne sok másik mellett, és szeretnék megpróbálkozni vele hogy érdekelne e valakit, szerintem egyedi, frappáns és divatos tudna lenni, de nem tudom hol álljak neki, kivel beszéljek ha szeretném megvalósítani a nagy terveimet. (Tudom hogy kicsi esély van rá, de nem látom miért kéne feladnom).

2020. jan. 29. 14:08
 1/1 anonim ***** válasza:
A neten van videó arról hogyan rajzolnak autót a tervezők szabad kézzel. neked is egy két rajzzal kellene indítanak aztán megkeresni különböző olyan cégeket hogy irodákat ahol ilyent gyártanak.
2020. jan. 30. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!