Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy kerdes, tapasztalt,...

Egy kerdes, tapasztalt, értelmes emberek véleményére lennek kiváncsi. ?

Figyelt kérdés
Sosem látott meg a lany kepen se sehol, de egy elég közeli viszony alakult ki köztünk. kb egyformák vagyunk, és elég erosen megtaláljuk egymassal a hangsulyt. telefonálni szoktunk amikor megy haza fele a munkahelyéről, meg ilyenek. olyan dolgokat oszt meg velem, amit 1-2 ember tud rajtam kívül, és állandóan szapulja a mostani barátját is, hogy nem kapja meg azt a törődést és figyelmet amire vagyik. meg 2x elhivott, hogy menjek vele meg a húgával biliárdozni. szerintetek, ha eloben tetszenek neki, akkor lehetne köztünk valami több mint egy baratsag?
2020. jan. 29. 23:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Egy apró kérdés:


Ha erre a kérdésre,hogy TE hogyan vezesd fel? nem tudod a választ,akkor minek akarsz csajozni???


Előbb érjél meg hozzá agyilag bakker...ennyire nincs hozzá eszed? De most őszintén.

2020. jan. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nem ehhez nincsen eszem.. konkrétan ilyen helyzetben nem voltam még, hogy egy kialakult barátságot atvezzesek párkapcsolattá. ha ez nem megfelelő érettséget tükröz, akkor ám legyen.
2020. febr. 1. 00:33
 13/16 anonim ***** válasza:

Megírod vagy megmondod a csajnak,hogy: figyu szeretnék veled járni,mert olyannnnaggggyon beléd vagyok zúgva,hogy csak na...és várd a pozitív vagy negatív válaszát.


Ennyire nem vagy képes? No komment.

2020. febr. 1. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Egyből a lecsoba ilyen erőszakosan? hat ha így ra rontanek, meg ha igent mondana akkor is nemet mondana, mert olyan a személyisége. felénk. Innen latszik, hogy a Te a baratnot a “pokemonok” kategóriájába sorolod. Neked akkor volt baratnod, amikor almodtal rola. 😂
2020. febr. 1. 02:20
 15/16 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok,de mindegy. Szégyen hogy egy nő ad neked tanácsot,de az még szánalmasabb,hogy semmi nem jut el az agyadig.
2020. febr. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Az meg még szánalmasabb,hogy innen kérsz tanácsot csajozáshoz...tényleg felnőhetnél minden téren.
2020. febr. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!