Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Röviden fogalmazok 24 éves...

Röviden fogalmazok 24 éves vagyok (lány) bocsi a helyesírásért egyedül vagyok itthon valaki meg viccelt egy dobozt tett le az ajtómhoz amire az volt rá írva hogy OUIJA BOARD tudom mi ez baj ha el égetem?

Figyelt kérdés
2020. jan. 30. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha veszélyes hulladék, akkor baj, egyébként nem.
2020. jan. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Mivan?😂😂😂
2020. jan. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egy tábla ami fából van és ABC van rajta körívben van hozzá egy fa darab aminek a közepén egy üveg van nem gond ha el égetem vagy ha kidobom?
2020. jan. 30. 20:03
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Húúúúúúúúú, el ne égesd, mert akkor beköltözik hozzád egy démon meg minden ilyen agyrém lóf_sz, és egyszer csak arra kelsz pontban éjfélkor, hogy egy vagdalt arcú csaj közvetlen fölötted áll, és csurgatja a nyálát az arcodba, aztán meg hamm bekap. Ehelyett azt javaslom, te is tedd valaki ajtaja elé, milyen jó poén már!
2020. jan. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért akarod elégetni?

Lehet, hogy csak eltévesztették az ajtót, s a szomszéd 2 nap múlva megkérdezi, hogy nem-e kaptatok valami dobozt.

De ha tényleg szivatás, még akkor is legalább egy Ouija Board-al gazdagabb vagy. :) Max beteszed a régi játékaid mellé, meg majd a gyereked a barátaival 14 évesen egy pizsipartin hülyéskednek vele egyet. :D

2020. jan. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Addig nem veszélyes míg nem használod én elégettem a kazánban minek egy ilyen nekem ez szerintem nem vicc.
2020. jan. 31. 16:57
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Te tudod. Mi ilyen 16 évesen kinőttünk az ilyen szellemidézéses dolgokból...


De ha hiszel benne, és ennyire topon vagy a témában, akkor miért itt kérdezted?

Csak mert számomra egy doboz Ouija Board és egy doboz kirakós között nincs sok különbség. És úgy is válaszoltam, mint aki nem hisz az ilyesmikben.

2020. jan. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!