Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit csináltok, ha semmi...

Ti mit csináltok, ha semmi kedvetek dolgozni?

Figyelt kérdés

Az újévi fogadalmam az volt,hogy többen fogok tenni a céljaimért. Nagy grafikus/animáció tervező szeretnék lenni.

De ehez sokat kell gyakoroljak és még ott a tanulás is ami nekem nehezebben megy az átlagnál.


Na most sokszor van olyan,hogy semmi kedvem csak nyüglödők. Vannak motivációim,de akkor sincs erőm neki kezdeni rajzolni.


Ti mit csináltok ha nem akartok pl dolgozni menni . Bár az kötelező,de nekem nem kötelező rajzolni,csak az én érdemem.


2020. febr. 7. 16:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ha muszáj, akkor erőt veszünk magunkon.

Ha meg nem muszáj, akkor csinálunk helyette valamit, amihez épp több kedvünk van, és utána feltöltődve kezdünk el dolgozni.

2020. febr. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És ha utána sincs kedved?
2020. febr. 7. 17:58
 3/13 anonim ***** válasza:
Erőd vagy kedved nincs?
2020. febr. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Egyik sincs
2020. febr. 7. 19:15
 5/13 anonim ***** válasza:
Majd ha felnőtt leszel megtudod, hogy működnek a dolgok. Ez egy kölyök kérdése, mindegy, hogy hány éves vagy.
2020. febr. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Sajnos tudom,hogy felnőtként majd nem lesz ilyen hogy nem akarom. Nem is akarok felnőne,de egyszer úgyis eljön.

Csak hogy a rajzoláshoz nem lehet úgy hozzá állni, mert ha nincs kedve az embernek akkor nem születnek jó munkák.

2020. febr. 8. 11:44
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha nincs kedved ne csináld. Ki erölteti?
2020. febr. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én magam,mert kéne csináljam
2020. febr. 8. 13:22
 9/13 anonim ***** válasza:
Mit csinálsz helyette?
2020. febr. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nézem és magamban nyafogok,hogy de kéne. Majd telefonon görgetem az instát/tiktokot, de ahoz sincs kedvem.
2020. febr. 8. 16:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!