Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bandana és kendők jelentése?

Bandana és kendők jelentése?

Figyelt kérdés

Múltkor vettem egy vörös és egy fekete bandanát..

Azt szeretném megkérdezni,hogy milyen jelentéssel bírnak..


Ha a nyakam körül van..vagy ha a térdem alatt a lábamon..vagy ha a csuklómon?


Félek,hogy valami olyan dolgot közvetítek akaratomon kívűl a világnak,amit lehet megbánok 😅😂


Elég ciki dolgok tudnak ebből kisülni..múltkor az acél betkósomba szerettem volna egy kék fűzőt..

Nah úgy le lettem b*rackozva khmm és ki lettem oktatva mint annak a rendje..

Nah ezt nem szeretném


A válaszokat előre is köszönöm 😅❤



2020. febr. 8. 20:34
 1/1 TappancsMancs ***** válasza:

Az ilyen jelentéseket csak kitalálják, mert akkor olyan jelentősnek érzik, aztán azokról a kitalált jelentésekről valójában senki sem tud. Elvannak magukban vele. Később meg jön más "nagy" dolog, és lesz a hű de azta dolog.


A szó eredete a kötésből ered, ami angolul "bandage". Magyar megfelelője a bandázs.


Nekem is volt fiatal koromban fejkendőm, úgy néztem ki mint egy kalóz :D ezt egy kislány találóan meg is jegyezte, amikor egy társaságban kalóz bácsinak nevezett. :D A bácsi valójában egy fiatal srác volt persze, de neki kalóz bácsi voltam.

2020. febr. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!