Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez csak engem zavar? (Bővebben...

Ez csak engem zavar? (Bővebben lenn)

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy mindenki azt mondja, hogy csak hülyék, agyatlanok vannak fent gyakorikerdesen? Persze igen, azok is bőven vannak. De vannak olyanok is, akiknek tényleg van valami normális kérdésük, csak ezt a legtöbb ember nem tudja...

És az idióták miatt lehülyézik a többit is. Csak nekem van ezzel tele a hócipőm?



2020. febr. 8. 22:25
 1/3 2*Sü ***** válasza:
100%
Mivel nem tartom ingemnek, így nem veszem magamra. Hétköznapi túlzó általánosításról van csak szó. Vagy inkább sztereotípiáról, ami bár torz képet fest, mégis van valahol valamilyen valós alapja.
2020. febr. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is a valós élethez képest igencsak felülreprezentáltak itt az átlagtól jócskán eltérő emberek.

Azért vannak normálisak is, csak nehéz őket megtalálni.

Ez elvileg a moderátorok felelőssége lenne, hogy pl. töröljék vagy a helyére tegyék az oda nem illő dolgokat, csak nem mindig sikerül nekik.

2020. febr. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2-es, igen, a legtöbb az lehet kicsit eltér az átlagtól. Velem egyszer itt próbàltak csajozni... :D

Persze megmondta a kedves kis ifjúnak, hogy nem nagyon van ínyemre ez a fajta udvarlás :D

2020. febr. 9. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!