Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen volt a napod? Panaszkod...

Milyen volt a napod? Panaszkodjunk egy kicsit, ezáltal is megkönnyebbülsz, vagy keressünk közösen megoldást a problémádra.

Figyelt kérdés

A boldogságodnak pedig örüljünk együtt! :)

Bármilyen kis panaszt-örömöt leírhatsz. Sok kommentet várok- leginkább az kapcsán, hogy ma jó napod volt. :)


2020. febr. 12. 17:50
1 2 3
 11/29 anonim válasza:
100%
nem jó át szúrta a talpam 1 rozsdás szög azóta meg halok rá :(
2020. febr. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
97%
Kicsit még beteg vagyok, de már dolgoztam ma. Nemsokára fürdök egyet, aztán olvasok, filmet nézek.
2020. febr. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
76%

Reggel enyhe depresszióval ébredtem amit a folyamatos stressz vált ki aminek okai a következők van három fiam háromból kettő homokos hurrá Az asszony aki nem a gyerekek anyja jóval Fiatalabb nálam örökké kefélnek de az én férfiasságom már leáldozóban van Én már nem vágyok annyit kefélni amennyit ő igényelnek örökké más férfiakra csorgatja a nyálát továbbá utálom a munkahelyem a gyerekek közül az egyiket kicsapják a suliból fáj a fejem fáj a fogam nem kicsit de félek a fogorvostól mert nagyon megkínzott az estétől már előre rettegek mert az asszony már mászik rám kefélni e kell De én nem akarok nincs kedvem szar az élet

Nálam ez a nap a jobbak közül való Van ennél sokkal rosszabb is.

2020. febr. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

Pedagógus vagyok. A délelőttöm azzal telt, hogy Valentin-napi üzeneteket vagdostam és írtam az osztálynak, névre szólóan mundenkinek. Plusz házimunka, órára készülés. Az órámon dolgozatot írtak a gyerekek, rosszul sikerült legtöbbjüknek, holnap írhatnak javítót. Ma egy gyerek különösen visszaszólós kedvében volt és ez kihatott a hangulatomra. Nehezen viselem el az ilyen. A délutáni napközi okés volt, bár ez a gyerek akkor is szemtelenkedett. Amikor hazaértem, válaszolhattam három szülőnek messengeren. Szerencsére nem este 10-kor írtak rám, amire volt már példa nem egyszer. Csináltam magamnak egy jó tejbegrízt, és most állok neki tervezni a holnapi óráimat.


Egyszóval, nem volt ma jó kedvem, és fáradt is vagyok. De ez már csak egy ilyen munka, sosincs vége és az ember folyamatosan küzd az elismerésért, és sajnos a tiszteletért is. (10 éves gyerekekről van szó. Pont a határfeszegetős korszak.)

2020. febr. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim válasza:
100%

Kirándultam

Dokinál voltam

35F

2020. febr. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim válasza:
100%

Szegény utolsó! Kitartást!

Én is kicsit depis voltam ma mert munkakeresésben vagyok és egyelőre nagyon negatív tapasztalatokkal. De ilyenkor elmegyek edzeni, az felvidít. Bevásároltam edzés után, jelentkeztem pár állásra,takarítottam és most meg főzök. Munka nélkül is elment az egész napom. Ja ráadásul a párom szerint kezdek elég durván gyakori függő lenni (igaza van). De hát mi mást csináljon az ember munka nélkül? :D

2020. febr. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim válasza:
16-os vagyok, az utolsó alatt a 13-ast értettem :)
2020. febr. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim válasza:
98%
Felkeltem, felvettem egy szep feher inget, es bementem az irodaba, ahol kozoltek velem, hogy delre meg kene csinalni a melot, mondom anyatokat, nektek is rogton kell, szoval azt leadtam, de mivel ilyen jol teljesitettem aludtam fel orat melo kozbe..:D Delutan meg azon gondolkodtam, higy mikor mehetek mar vegre motorozni. Hazafele megalltam egy kinai etterembe egy kis koronaert, na jo viccelek kajaltam egyet, most ertem haza fel oraja, ittam egy kavet es azon gondolkodom, hogy az edzes mellett mi hasznosat csinaljak itthon, aztan feljottem GYK-ra. Szoval az esti hasznos tevekenyseg egyelore nem valosult meg. :D
2020. febr. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim válasza:
100%

Egész nap izgultam, mert 16:00 órakor forgalmi vizsgám volt. Mindenki ment hazafelé a munkából, csúcsforgalom várt rám.

Annyira ideges voltam, hogy amikor csúsztatni kellett a kuplungot rendesen remegett a lábam. Parkolásnál és a dugóban araszolgatásnál elég para volt így. Szerencsére átmentem, habár egy ember az indexet úgy felejtette a körforgalomban, majdnem behajtottam elé. Nem azon az íven ment, mintha elakarta volna hagyni a körforgalmat, így nem adtam nagy gázt és viszonylag erős fékezéssel, de megbírtam állni (szóval elég nagy szerencsém volt).

2020. febr. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
80%

Jo napom volt, bementem koran meloba, kifizettem a szamlaimat, kicsit nezegettem a befekteteseim, videokat neztem unity-s kodolasrol, utana melozgattam, de csak lightosba, valahogy nincs kedvem mostanaban... ceget kene valtsak... Holnap interju egy masik cegnel, az miatt kicsit stresszes vagyok pedig csak HR-es kor...


Most animet nezek, es keszulok focizni. Valahogy szomi vagyok, siros kedvem van, fogalmam sincs miert.

2020. febr. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!