Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen volt a napod? Panaszkod...

Milyen volt a napod? Panaszkodjunk egy kicsit, ezáltal is megkönnyebbülsz, vagy keressünk közösen megoldást a problémádra.

Figyelt kérdés

A boldogságodnak pedig örüljünk együtt! :)

Bármilyen kis panaszt-örömöt leírhatsz. Sok kommentet várok- leginkább az kapcsán, hogy ma jó napod volt. :)


2020. febr. 12. 17:50
1 2 3
 21/29 anonim válasza:
100%

Felkeltem, elmentem dolgozni, csinaltam rengeteg mindent, aztan vartam, hogy a ferfi, akivel nem tudom, hogy is allunk, bejojjon hozzam. Beszelgettunk kb negyed orat, aztan ismet munka. Delutan a kantinban meghivott egy kavera- de nem tudom, barati vagy komolyabb.

Utana munkaido vegen bejott egy par percre beszelgetni, es elment.

Eddig egyertelmunek tunt, hogy neki is tetszem, (munkatarsainknak is feltunt, hogy joban vagyunk) de ma ez a 3-4 osszefutas joval kevesebb volt, mint szokott.


Szoval, csalodott es tehetetlen vagyok.

Biztos az is kozrejatszik, hogy hamarosan a honap azon napjai elernek, igy alapbol kicsit fel van dagadva, puffadva mindenem, nem erzem magam egy csabito demonnak.


Delutan vettem kajat, kutyat setaltattam, mosogattam, bedobtam egy adag mosast, most pedig keresek egy filmet.


Nagyin izgalmas eletem van :D

2020. febr. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Szabadságon vagyok, minden teendőt elvégeztem az elmúlt napokban, úgyhogy túráztam egy jót, aztán gépeztem, edzettem stb. Kell ennél jobb? :D
2020. febr. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
A 3-as vagyok és akkor tovább panaszkodom, nem elég, hogy ma akar velem szakítani még késik is.. Ki az, aki elkésik a megbeszélt találkozóról amin szakítani akar.. (kínomban nevetek már)
2020. febr. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát egy barátnő hiányzik az életemből. Egyébként bementem dolgozni 8 helyett 11 re és 5 kor léptem, nem szól senki, mérnök vagyok, ja meg lassan jó lenne fizuban ugrani megint egy szintet. Kb ennyi.
2020. febr. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

18#😂😂


Nekem egy szar volt nem rég szakítottam, bár jobb lesz ez így nem is érdekel csak kezdek unatkozni itthon sorozatot nézek délelőtt dolgoztam fáradt vagyok nagyon nagyon a nap fenypontja az a finom melegszendvics volt fincsi teával😊

2020. febr. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Úgy indult, mint a többi :álmosan, de optimistán. Örültem a napsütésnek. Dolgoztam nyolc órát, majd délután haza. Vacsora, pihi, lassan fürdés. Járt az agyam, a múlton. Pedig tényleg el kellene engednem. Talán egyszer az is sikerül. Csak amíg hallanom kell napi szinten a régi szerelmem nyáladzását más nőnek, addig nehéz.
2020. febr. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
Jó nap volt... Mindjárt vége...
2020. febr. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
6:20-kor felkeltem, hogy beérjek a munkába elsőnek a csapatból. Ezt rendszeresen csinálom, mert így 3-kor le tudok lépni, és elcsalhatok fél órát. Sokszor utálom a munkám, sokat lógok. Egy nálam 3 évvel fiatalabb flegma pitsa játssza mostanában a kiskirályt a csapatban, ez különösen idegesít, mert még csak nincs is felettünk, de sokat képzel magáról. Jó csaj lenne, ha meg lehetne szelídíteni, persze a hülyegyerektől, akivel évek óta együtt van, de az nem hajlandó elvenni, meg nem szabadulna. Mit láthat ebben a nyikhaj baromban. Természetesen mindenkinek van valakije a cégnél, csak nekem, meg 1-2 embernek nincs. Eltöltöttem a munkaidőt, aztán hazamentem az üres kecóba. Este rendeltem pizzát. Cigizgetek a lakásban, de most nem iszom alkoholt 3 napja, amúgy alkoholista vagyok. Lassan bekapcsolok vmi természetfilmes csatornát, vagy az investigation discoveryt, aztán alszom. Utána mehet elölről a mókuskerék.
2020. febr. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Valamivel több, mint egy éve szingli vagyok. Mostanában lettem magányos. Még munka se volt ma. Egésznap a "tökéletesen" jár az eszem.
2020. febr. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!