Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha panaszt teszek a postásra...

Ha panaszt teszek a postásra a posta honlapján akkor tudni fogja a postás hogy én voltam?

Figyelt kérdés
Azt megmondják neki hogy ki tett panaszt? Ja és van e értelme? Lecseszik legalább? Lehet nincs is értelme?

2020. febr. 14. 23:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a postán személyesem panaszkodtam a postásra de kb. lesz*rták. Egyébként valami utalást csak kap arra vonatkozóan hogy hol figyeljen oda jobban a dolgára. Nálunk azt csinálja, hogy kb. semmit. Bedobálja az értesítőket hamis dátumozással. Nem egyszer előfordult, hogy csomagot vagy levelet vártam és egész egyszerűen bedobott nekem egy értesítőt 3-4 nappal korábbi dátummal. Bezzeg a nyuggereknek szorgalmasan hordja a házban a leveleket meg a nyugdíjat jó kis jattért.
2020. febr. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én inkàbb arra gondolok, hogy levonnak tőle valami teljesítményt. Valamennyi időközönként van teljesítmény összegzés, talán negyed évente. Szerintem ha panaszt teszel ez a teljesítmény csökken, az ezért járó ösztönző összege is csökken. De csak tippelek, hogy ehhez köze lehet. A nyugdíjat nem a jattért viszi. Nyugdíjnaptár szerint dolgoznak, egész évre előre meg van szabva minden nyugdíjasnak a fizetés napja, ezt szigorúan kezelik.
2020. febr. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja összevetve a kérdezőt és a hozzászólót, te a postán panaszkodtál, de nincs írásba foglalva gondolom. Ott a csoportvezetőnek panaszkodtál? De ha webes panaszkezelő felületen megy be a panasz, azt már a “nagyok” kezelik, majd küldik és kezelik ahogy kell. Csoportvezető meg vagy lekakkantja tényleg, mert örül, h legalább van kézbesítője, vagy normálisan közli vele, h elrontottam csináld máshogy. De még ha írásba is adod a panaszt, ne a csoportvezetőnek add, ugyanúgy kidobná. Csak szóbeli, meg nem hivatalos panaszt, azt el lehet engedni, semmissé tenni. Szóval ha nagyon akarjátok büntetni őket akkor inkàbb a nagyokhoz forduljatok a panasszal.
2020. febr. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

Nincs érteleme. Olyan kis fizetésért dolgozik, hogy egy kukából begyűjtött üvegek visszaváltásával foglalkozó csöves több pénzt tud egy nap össze szedni, mint egy postás!


Inkább a lebaszás helyett megoldást keress a rossz felnagyítása helyett segíts fejlődni. Már ha nem vagy Fideszesz, tehát képes vagy ilyet tenni...

2020. febr. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
31%
Jaj hát persze, hogy itt is muszáj valakinek politizálnia...
2020. febr. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Általánosítás helyett azt mind el, mi a panasz: mi történt, te mit vártál el, hogy másképp legyen.


Nincs általános megoldás.

2020. febr. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért nem panaszkodsz személyesen a postásnak ha bajod van vele? miért kell mindjárt panaszt tenni? amúgy igen, tudni fogja ki volt. üdv: egy német postás...
2020. febr. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!