Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Wish 152 ft-os, azaz kedvezmén...

Wish 152 ft-os, azaz kedvezmény korlátozott terméket hogy tudok nyerni?

Figyelt kérdés
Mi a trükk? Aki nyert már legyen kedves privibe megírni nekem a titkot. 😊 Köszönöm

#nyeremény #wish #kedvezmény korlátozott
2020. febr. 16. 23:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Mintha a Wishen nem árulnának párszáz ft-ért vagy ingyen dolgokat..
2020. febr. 17. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyszer elkezdtem egy ilyenen végigmenni. menet közben azt írták, hogy a teljes árat ki kell fizetni és ha beleesek a kedvezménybe, akkor visszautalják a pénzt. No, eddig mentem, nem tovább - nem vettem semmit :D Nem tudom, valóban így működik-e - én ezt tapasztaltam :-)
2020. febr. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem itt a pénz használatán van a hangsúly. Feltesznek egy terméket kis áron 100ft. Befizetik a termék teljes árát pl 100fő (szerintem sokkal többen) az 10000ft. Ezt befektetik a megadott időn belül kamatozik 2%ot az 200ft a terméket odaadják 100ft ért majd mindenkinek (aki nem nyert) a vételárat. Így marad 100ft haszon.Persze ebben a példában nincs a termék beszerzési ára a kamatok és az összegek aránya is más. De az folyamat nagy vonalakban kb ez lehet.
2020. márc. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 estom rstom válasza:
3/3 Rosszul tudod. Csak a 343 Ft-ot veszik le. s ha nem jön össze, visszautalják.
2020. ápr. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!