Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan nőhetnék még?

Hogyan nőhetnék még?

Figyelt kérdés
Nagyon zavar a magasságom mivel 175cm vagyok és 16/F, nagyon szeretnék még nőni legalább 5cm-t

2020. febr. 20. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez genetika, semmit sem tudsz tenni. Majd eldől, nősz-e még, vagy sem.
2020. febr. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Angelo84 ***** válasza:
100%
Valahol azt hallottam, hogy egy ember fizikailag kb 27 éves koráig fejlődhet (akár nőhet is). Persze ezt megannyi dolog befolyásolhatja. Plusz 2 személyes tapasztalat. Az öcsém 24 éves korában nőtt még 5 centimétert. 187-188 cm-ről 192-193 cm-re nőtt meg most ősz végén valamikor. Szóval nyugi, simán nőhetsz még. S én kb. ugyanennyi voltam 16 évesen és a végén 180 cm lett belőlem. 35/F
2020. febr. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is megnőttem még kb. 175-ről 182-re. De én kifejezetten későn növős és későn érős fajta voltam, úgy másfél-2 évvel elcsúszva mindenben. Az őszinteség kedvéért tegyük azért hozzá, hogy a többség már nem sokat nő 16 után, de azért valamennyit még mindenképp. Még valamit: biztos vagyok benne, hogy kifogtál valami osztályt ilyen 190-esekkel, de majd ha kikerülsz az életbe, rájössz, hogy rohadtul nem ők a norma, így is már kb. 5-ből 4-embernek elnézel a feje fölött, úgyhogy nyugi...


Helyes testtartással, görnyedt ücsörgés hosszas ácsorgás helyett sok fekvőhelyzettel, húzódzkodón lógással 1-2 centit nyújthatsz az ízületeiden, de genetikailag nem leszel magasabb, ez csak olyan ügyeskedés... Az életforma visszaváltásával el is tűnik. Az űrhajósok is nőnek 1-2 centit, mert a gravitáció nem nyomja őket állandóan. Egyébként reggel ágyból kipattanás után mérd magad rögtön, meg fogsz lepődni. Aztán ugye érdemesebb rejtetten magasabb talpú cipőket hordani, az se gond, ha felül kicsit tornyozottabb a frizurád, nem az a fél centire letolt vagy lenyalt.

2020. febr. 21. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!