Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ma az egyik kutyánkat elütötte...

Ma az egyik kutyánkat elütötte egy autó. Sok mindent tett, ami miatt egyáltalán nem szerettem, de még is fáj. Hogy adhatnám meg neki a tiszteletet?

Figyelt kérdés
Vadász, az alpesi tacskókopó, rossz volt mint a bűn, folyamatosan tyúkokat és sünöket ölt, szétrágott mindent, a másik kutyánkat csak a rosszra tanította, és nem szíveltem egyáltalán.. Annyiszor szökött ki, annyi kullancsot szedett össze mindig, mégis egészséges volt. Azthittem sose fog elhunyni.. Sosem simogattam meg igazán.. Legutoljára mikor láttam is olyan csúnyan néztem rá.. Annyira nem szerettem, de most még is annyira fáj belegondolni hogy többet nem fog hazajönni...

2020. febr. 21. 22:00
 1/4 anonim válasza:
98%
Mindig akkor vesszük észre hogy fontos volty amikor elveszítjük.
2020. febr. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez sajnos ilyen, akkor tud valami igazán hiányozni amikor már nincs. Temesd el és a következő kutyusod szeresd jobban, foglalkozz vele kicsit többet - nincs rossz kutya, csak kevés foglalkozás.
2020. febr. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 GyakoryKrisztina ***** válasza:
83%
Szerintem temesd el egy közeli erdőbe, vagy parkba.
2020. ápr. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ő már boldog, hogy jobb helyre került. Te meg legyél jobb gazda vagy ne tarts kutyát.
2020. nov. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!