Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek otthon meglehet...

Szerintetek otthon meglehet tanulni zongorázni?

Figyelt kérdés

Szóval szeretnét megtanulni zongorázni.Az alapokat tudom,mint pl.:ABC hangok,Kottát tudok olvasni(violinkulcsban)Basszuskulcsban nagyjából tudok olvasni.5 évet fuvoláztam.Ritmus érzékem hát azzal nagyon sokat szenvedtem...még most is.Mondhatni zenész családból származom:Anyukám énekel+gitárin is játszik,testvérem is játszik hangszeren.Viszont a kezem egyszerűen nem tud külön működni nem tudok 2 ritmust egyszerre játszani ez javítható?

1.Szerintetek megtudok tanulni zongkrázni otthon?

2.A ritmus érzéket lehet fejleszteni?

3.Sikerülhet az,hogy a kézkezem külön működjön a zongorán.

4.Kb:Mennyibe kerül egy olyan zongora aminek van dinamikája, de nem 200000ft vagyis megfizethető,de mégis jó.



2020. febr. 26. 20:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon kicsit az esély arra, hogy egyedül menni fog. Nem azért vannak az iskolák, mert különben túl kevés épület lenne a városban. A legolcsóbb zongoraként használható digitális hangszer újonnan 140 ezer forint körül van.
2020. febr. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is magamtól tanulok, de érzem, hogy sokszor jó lenne tanár aki megmondja mit hogyan csináljak.

A helyedben pianínót vennék. 100 alatt már lehet venni normálisat.

2020. márc. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!