Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha nem tudok úszni nem lehetek...

Ha nem tudok úszni nem lehetek stewardess?

Figyelt kérdés
Minden más kritériumnak megfelelek. Nyelvekből is beszélek angolul, románúl, olaszul és ugye az anyanyelv.
2020. febr. 27. 14:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Légi utaskísérő lennél? Ha elvárás, tanulj meg úszni. De mi a fenének kellene?


Tengerjárón sem elvárás, különösen nem az utasokkal foglalkozók számára. Pincér, recepciós, táncosnő, takarító, szakács, steward, stewardess stb. számára nem előírás.

2020. febr. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

Megtanítalak úszni ha gondolod. ;) Amúgy nem egy nehéz koreográfia.

35F

2020. febr. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Kérdező, én nem értelek!

Nem hiszel annak aki (állítólag beszéltél velük, bár ezt kétlem) azt mondja, hogy igen, és nem hiszel annak (a válaszolók) sem, aki azt mondja hogy nem.

Akkor mi a harmadik opció amit elfogadnál válaszként?

Csak a kutya úszást tanulod meg, a többit nem?

2020. febr. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem légitarsasag fuggo. Gondolom az oceanon tulra is szallito tarsasagok ezt szigorubban veszik, mint mondjuk egy európain.
2020. márc. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz repülőn (hajón nem tudom), kell tudni úszni legalább egy elfogadható szinten, mert a tanfolyamon vízimentést is tanultok. De vannak olyan légitársaságok is, akik előírják, hogy pl 50 vagy 100 m-t mennyi idő alatt kell teljesítened.
2020. ápr. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Légiutas-kísérő vagyok. Kell tudni úszni! Ez minden légitársaság oldalán le van írva a kritériumoknál.

A képzésen van vízi mentési gyakorlat. A repülőkön lévő vész csúszda csónakként is használható (nem mindegyik típuson), de egyes légitársaságoknál, típusokon előfordulhat, hogy van egy külön nagyméretű csónak szerűség. A képzés során ezekre a csónak szerűségekre kell egymást felhúzni, kimenteni. Igaz, itt már mellényben kell lenni, de ez jobban megnehezíti a dolgotokat. Ha nem tudsz úszni, akkor ez itt kiderül, de van olyan, amikor külön, mindenkinek egyesével le kell úsznia 100m-et (valahol időre). Olyan feladat is előfordulhat, hogy a medence aljáról tárgyakat kell felhozni.

Ha tényleg stewardess szeretnél lenni és komolyan is gondolod ezt, akkor meg kell tanulnod úszni. Tanulj meg háton úszni, az a legegyszerűbb szerintem.

2020. okt. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!