Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A légiutaskísérők dohányozhatnak?

A légiutaskísérők dohányozhatnak?

Figyelt kérdés
Légiutaskisérő szeretnék lenni és elég szigorúak a követelmények. Ki tudom bírni, hogy ne dohányozzak munkaidő alatt. De lehetséges, hogy tüdőszűrőre kell menni és az eredményeket ők ugye tudni fogják. Ez gyengíti az esélyemet?

2018. jan. 16. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Egy légiutaskísérő az utasokkal foglalkozzon - és ne azzal hogy kibírjon 12 órát a NewYorki járaton
2018. jan. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A fentiekben is említettem, hogy kibírom dohányzás nélkül.
2018. jan. 18. 13:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nagy baj, de lehet hogy azok nagyobb eséllyel fognak rendelkezni akik nem dohányoznak.
2018. jan. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Folyton látom a Wizzaires lányokat rágyújtani a reptér előtt, szóval igen. De munkaidőben nyilván ki kell bírniuk, két járat között is.
2018. máj. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nincs tüdőszűrő, egy külön repülő orvos vizsgál meg és Ő adja ki az orvosi engedélyedet, hogy alkalmas vagy-e.

Nem baj, hogy dohányzol, az nem kizáró ok.

Munkaidőben NEM gyújthatsz rá, mivel repülőn vagy. Ha fordulós járatod van, akkor sem lehet rágyújtani. Jó ha ki tudsz bírni 12, akár 20 órát is. Én nem dohányzok, de vicces látni az "én kibírom cigi nélkül sokáig" típusú kollégákat, hogy 3-4 óra repülés után már nagyon rágyújtanának (10-13 órás utakon).

2020. jún. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!