Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan hizzak cukorbetegen?

Hogyan hizzak cukorbetegen?

Figyelt kérdés

Segitsetek nekem kerlek...60kg-rol 45kg vagyok 20 eves

1tipusu cukorbeteg vagyok viszont miota az vagyok csak fogyok, annyira magam alatt vagyok mikor mindenki megszol '' regen jol neztel ki most meg olyan vagy mint a csont meg a bőr '' mit csináljak hogy hizzak!??

(sertesnek szant valaszokat)..... ESZEK ES VAN MIT ENNEM) KOSZONOM😌


2020. márc. 3. 07:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Orvos, dietetikus, de most azonnal. Akar eletveszelyes is lehet az allapotod!
2020. márc. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is 20 évesen lettem 1-es tipus. Akkor 65 kiló voltam,most 81 kg. Bárcsak tudnék fogyni, de nem megy.
2020. márc. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60-ról fogytál 45-re??? Na akkor most azonnal spuri vissza a dokihoz, nem vicc! Ez már jelentős súlyvesztés.
2020. márc. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen 60kg rol 45 lettem...

Az orvosnak mondtam a valasza az volt vissza fogok hizni mert az inzulin hizlal🧐

Nem tudom ez mennyire igaz. En azota nem hiztam egy dkg-ot sem csak fogyok😥😥😥😥

2020. márc. 4. 00:17
 5/7 V. Hélix ***** válasza:
Lehet, hogy nem megfelelő adag inzulint kapsz, ha az orvos nem segít keress egy másikat, ez valóban nagy súlyvesztés.
2020. márc. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én 17 évesen lettem cukorbeteg sajna akkor olyan 74 kg voltam most 83-84 körül vagyok a 180 cm hez és sokat edzek meg izmosodtam de fogni szeretnék 3-4 kg ot , egyébkét ha hízni szeretnél edzél sportolj és egyél fehérjében és szénhidrátban gazdag kajákat de ne nagyon egyél cukrosat és magas glikémiás indexes ételeket gondolok itt a fehérkenyérre a fehér tésztákra és egyebekre mert amellet hogy nem tesz jót a vércukrodnak ezektől nagyon gyorsan lehet hízni és cukorbetegként nem jó a gyors fogyás vagy hizás , amit ehetnél és tudnál hízni és egészséges és cukorbetegként is eheted az a fehér húsok a halak a szárnyasok csirke pulyka és hasonlók , szénhidrátként meg lehet enni édesburgonyát sima burgonyát rizst barna rizst, reggelire zabpelyhet , és ezek mellé sok zöldséget azok közül szinte mindent a gyümölcsök közül meg az alacsonyabb cukortartalmu gyümölcsök mehetnek ,
2020. márc. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen🤗🤗🤗🤗
2020. márc. 13. 00:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!