Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire korrekt...

Szerintetek mennyire korrekt dolog a HR részéről, ogyha elutasít nem ad semmi visszajelzést?

Figyelt kérdés

Végzős mesterszakos egyetemista vagyok, tény, hogy sok munkatapasztalatom nincs, összesen 2. Viszont nem értem, hogy én aki veszi a fáradtságot, megírja a CV-t meg a cover lettert, kitölti az online tesztet, már ha eljutok odáig, aztán meg kapok egy ilyen levelet, hogy unfortunately we decided to proceed with another candidate. De hogy miért, vagy esetleg miben tudnék fejlődni, azt sosem írják le.


Ennyire elfoglalt a HR, vagy egyszerűen ennyire semmibe veszik az emberi erőforrást, ami amúgy a munkájuk...



2020. márc. 4. 10:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Emgedd el
2020. márc. 5. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Épeszü embert nem csak egy helyre jelentkezik, hanem többre egyszerre, ha valahonnan pozitív jelzést kap, a többit még mindig le tudja mondani.

De arra várni, hogy elöször elutasítsanak az egyik helyröl és csak utána próbálkozni máshol elég nagy ostobaság.

(Márcsak azért is, mert föleg nagyobb cégek egyáltalán nem jeleznek vissza, ha valaki nem kell)

2020. márc. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen korrekt dolog, én még ezt a standard elutasító emailt se várom el.

Ezt a miben tudnék fejlődni dolgot nem teljesen értem. Ott vannak az elvárások a hirdetésben, ha azoknak amúgy megfelelsz, akkor nem veled volt a problémájuk, hanem valami bármi más szempont miatt nem kellettél. (Pl. csak az első 20 jelentkezőt hívták be interjúra, és ott találtak olyat, aki megfelel, és felvették) Ha nem feleltél meg, akkor pedig láthatod a leírásból, hogy miben tudnál fejlődni.

2020. ápr. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!