Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tehetek ilyen esetben?

Mit tehetek ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Két hétig leszek 1 angol családnál, és hogyha olyat főznek, amit én nem szeretek, és nem eszem meg, de nem szeretném őket megbántani, mit mondjak? Vagy mindig megkérdik mit főzzenek? És hogy ha túl sokat szednek nekem és nem bírom már megenni? Meg persze, szeretnék majd boltba is menni, mert nagyon sokat szoktam enni, van hogy este kilenckor rám jön hogy éhes vagyok, és akkorra kell az étel nekem(nem hízok semmitől). Meg ha nagydolgoznom kell? Vinni fogok sprayt majd, amúgy is.

2020. jan. 30. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus anyám. Feleslegesen stresszelsz. Ők is emberek. Használd a szád, arra való: kommunikálj majd velük.
2020. jan. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ne spray-t (nem tudom, mi az) vigyél magaddal, hanem sót, borsot, egy kis Piros Aranyat, Erős Pistát, meg ilyesmit. Mert ott a házban nem biztos, hogy találsz. :)
2020. jan. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!