Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik Stepehen King könyvet...

BeNce1805 kérdése:

Melyik Stepehen King könyvet ajánljátok első olvasásra?

Figyelt kérdés
Már régóta tervezek venni egy King könyvet csak nem tudok dönteni melyikkel kezdjek!

2020. márc. 4. 12:37
 1/10 anonim ***** válasza:

Talán a Carriet.

Messze nem az a legjobb regénye, de talán az egyik legrövidebb, és le tudod szűrni belőle, hogy tetszik -e King stílusa, vagy sem.

2020. márc. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk "A tűzgyújtó". Az nagyon bejött.
2020. márc. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Elsőnek a Cujo-t olvastam.
2020. márc. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azt keresem igazából ami a leg izgalmasabb és legjobban meg tudna fogni!
2020. márc. 4. 16:00
 5/10 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

A legizgalmasabb, legfeszültebb viszont szerintem tényleg a Cujo. Legalábbis azok közül, amiket eddig ismerek.

Emlékszem, hogy milyen idegben voltam, amikor először olvastam.

2020. márc. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Christine.

De jó a Cujo is, a Carrie is, sőt, igazából a korai, drogos korszakából szinte bármi (na jó, talán az Ezüst pisztolygolyóktól eltekintve).

A későbbi korszaka számomra már unalmas, sablonos, kiszámítható.

2020. márc. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Esetleg a ragyogásról valami vélemény?
2020. márc. 4. 17:36
 8/10 anonim ***** válasza:

Az is elég jó, illetve a búra alatt, és a sárkány szeme is nagyon tetszett még.

#3 voltam.

2020. márc. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

Rengeteg könyvet olvastam tőle (46 KÖNYV), a gyűjtője vagyok. Nagyon nehéz kategorizálni hogy melyik a legjobb.De számomra a legizgalmasabb a Duma Key, a Tűzgyújtó, A ragyogás (második része az álomdoktor)és a Mágus (a sárkány szeme címmel is rendelkezik) volt.

Én elsőnek a Mágust olvastam, nagyon tetszett 13 évesen. A cujot ha fiatal vagy nagyon (15 alatt) azért nem ajánlom, mert nagyon sok benne a felnőtt jelenet, én legalábbis csak 16 éves fejjel tudtam végig olvasni.

Amennyiben szereted a krimit ajánlom a Mr. Mercedes-t. Ugyan ez egy trilógia, de ha csak a MR. Mercedes című részt olvasod, önmagában is érthető és lezárt történetet kapsz. Remélem tudtam segíteni, ha bármilyen kérdésed van esetleg érdekel néhány könyv írj privit :)


20/N

2020. márc. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 qborka ***** válasza:

Holtsáv - nekem ez volt tőle anno az első, amit olvastam.

Tortúra

Chrisitne


Amivel ne kezd, mert soha többé nem olvasnál semmit Stephen Kingtől, az az Emelkedés és a Tom Gordon segíts.

2020. máj. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!