Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most már érdemes mindent...

Most már érdemes mindent felvásárolni?

Figyelt kérdés
Ti hogy csináljátok?
2020. márc. 5. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
61%

Nézd meg a másik 20-30 topikot az elmúlt hétből!


Agyhalottság!

2020. márc. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én már vásároltam. Eddig van 30 kiló lisztem, 15 kiló száraztésztám, 120 liter tartós tejem, és 180 liter ásványvizem. Ja, és 160 tekercs vécépapírom is van már. De megyek ma is, mert ez csak néhány hónapra elég. Rendeltem egy gépet, ami vizeletből ivóvizet képes csinálni. Elég drága volt, de velem nem fog szórakozni egy járvány.
2020. márc. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%
Én nem cécózok, megvettem az ALDI üzletláncot, és akkor szállíttatom ide az összes kaját magamnak, amikor csak akarom.
2020. márc. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. márc. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes, ha mindent felvásároltok nem marad az üzletekben áru a napi vásárlásokra, így mire itt is elterjed a járvány és szükség lenne rá már felhasználtátok a felvásárolt tartalékot ha addig is akartok enni. 😂
2020. márc. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!