Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A közösségi oldalaknak van...

A közösségi oldalaknak van még értelme?

Figyelt kérdés
uszító, gyűlöletes, taszító
2020. márc. 6. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne volna. A facebook apró ezerszer jobban pörög mint a jófogás vagy a HA.

Csak erre használom.


Egy adott dolgot nem élből elutasítani kell hanem kihasználni annak előnyeit mégha az nem is a fő funkciója.

2020. márc. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hogy mennyire igazad van, erre nem is gondoltam!

Szuper vagy!

2020. márc. 6. 12:36
 3/4 2*Sü ***** válasza:

Hogy ne lenne…


Pl. anno meguntam, hogy a városunkban és környékén vagy 3-4 különböző hely és együttes szervez táncházakat, és nincs egy felület, ahol egyben lehet látni, hogy milyen táncházak lesznek a következő hetekben. Csináltam egy csoportot és elértem, hogy ott is megosszák a szervezők, együttesek a táncházas eseményeket. Mára van a csoportnak több, mint 500 tagja, ami folyamatosan nő.


Aztán van egy baráti körömnek egy csoportja, ott is megy a diskurzus, hogy elmenjünk-e sörözni, kimenjünk-e szalonnát sütni, stb…


Tagja vagyok több egyesületnek, az egyesületet érintő kérdéseknek is a Facebook az elsődleges fóruma. Pl. a volt táncegyüttesemben ott van összegyűjtve, hogy mikor lesz hétvégi próba, edzőtábor, mikor lesz fellépés, stb…


Van pár szakmai csoport, aminek szintén tagja vagyok, ahol szakmai témákról van szó.


Követek olyan oldalakat, ahol minőségi tartalom van.


Néhány hírportál is áthelyezte az élő közvetítést a saját megoldásból, illetve a Youtube-ról a Facebookra. (Nyilván a kommentekben ott is vannak „érdekes” megnyilvánulások, de én nem azokat megyek fel olvasni.)


A marketplace-t is sokan használják.


~ ~ ~


A közösségi médiának nagyon sok felülete, funkciója van. Hogy ki mit és milyen rendszerességgel használ, milyen minőségű tartalmat keres, illetve talál, az pont annyira vegyes, mint amilyenek a nem közösségi médiumok.

2020. márc. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen van, sőt egyre elterjedtebbek, a Facebook mára a legolvasottabb, leggyakrabban használt - amíg más majd ki nem szorítja.

Nem a közösségi oldal az uszító, hanem azok a hülyék akik megjelennek rajta - azok meg bármilyen oldal is lesz az "Fb után" fel fognak bukkanni mindenhol.

2020. márc. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!