Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet egyszerre több ember...

Lehet egyszerre több ember iránt is igazi, tiszta szerelmet érezni?

Figyelt kérdés
Én nem érzek így, tökéletesen jól megvagyok a párommal, csak egy történet szempontjából jutott eszemebe, azért krédezem meg :3
2010. júl. 24. 21:47
 1/6 A kérdező kommentje:
Egy pár helyen elgépeltem... azért elnézést, csak sietek.
2010. júl. 24. 21:48
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen. Általában az ilyen embereket avatják szentté. Ők még az anyagyilkosokat is szeretik.
2010. júl. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez szép válasz volt, köszönöm. De én a szerelemre gondoltam... mint amikor egyszerre tetszik mondjuk két fiú/lány... csak itt mind a kettőt szerelemből szereted, mintha mondjuk a férjed/feleséged lenne :3
2010. júl. 24. 22:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy lehet, szerintem csak egy ember van akivel minden szép és jó és ehhez hozzá tartozik, hogy eszedbe sem jut senki más. Bár én már kezdek kételkedni magában a szerelem fogalmában is. :)
2010. júl. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szerintem sem lehet, de ez így van rendjén *mosolyog* Köszönöm a te válaszodat is :3
2010. júl. 25. 10:12
 6/6 anonim ***** válasza:

hát olyan sztem van hogy szereti a pasiját pl. de van még egy akibe fülig szerelmes de közbe nemveszi észre hogy a pasijába már csak megszokásból...vagymi..


de talán van olyan aki két emberbe egyszerre..:/

2010. júl. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!