Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Snake eye piercing tapasztalatok?

Snake eye piercing tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék a közeljövőben csináltatni,nagyon tetszik. Esetleg akinek van/volt,tudna mesélni a tapasztalatairól?:)

Mennyire fájdalmas? (1-10) Mennyi a gyógyulási idő? Esetleg van valamilyen probléma vele? A fogaknak nem ártalmas? Továbbá érdekelne az is,hogy mennyibe kerül egy ilyen piercinget megcsináltatni szalonban?:) Köszönöm előre is a válaszokat.


(Csak olyanok válaszoljanak kérem,akiknek valódi tapasztalataik vannak,nem pedig akik olvastak ezt-azt erről a piercingről,vagy a barátom anyjának a szeretőjének a menyének a sógorának volt ilyen,és ő ezt meg azt mondta.:D )



2020. márc. 6. 19:00
 1/3 A kérdező kommentje:
+érdekelne az is,hogy ha esetleg nem szeretném,vagy megunnám,akkor a helye összeforr-e teljesen:)
2020. márc. 6. 19:02
 2/3 anonim válasza:
100%
Helló, nekem van, pár hónapja szúrattam de nemrég kivettem és beforrt, néhány nap múlva mentem is újraszúratni, annyira hiányzott. A fájdalom érzéstelenítés nélkül 9, érzéstelenítve 2. Mindent be kell tartani a kezelést nézve, akkor gyorsan gyógyul. Az első 1-2 hét neccesebb, fájogat, de a phlogosol-corsodyl kombóval ez is némiképp kiküszöbölhető. Én többet nem veszem ki, hozzászoktam és nagyon a szívemhez nőtt. Ja, eleinte nehezebb a beszéd de hamar bele lehet abba is jönni. Evésnél majd nagyon figyelj oda, hogy ne harapj rá, ugyanis mikrosérüléseket is okozhat a fogon, ha le nem is töri. Ha még valamire kíváncsi vagy, írj.
2020. máj. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 ReGina... ***** válasza:

Végül megcsináltattad?

Én úgy tudom egyik profi piercinges sem ajánlja ezt a fajta pc.t

Nagyon sok probléma van vele és veszélyes is.

2020. dec. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!