Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lehet ez a cucc?

Mi lehet ez a cucc?

Figyelt kérdés
Már többször is láttam az ablakból késő éjjel (fél 2 környékén) egy lassan haladó konvojt, melyben villogó autók között egy kamion haladt, rakterén egy hatalmas fémtartállyal. Az egyik újpesti utcán haladt keresztül. Először arra gondoltam, valami titkos szállítmány lehet, de azt nyilván nem a tízemeletes házak között vinnék keresztül. Ez az utca közel van Sanofi gyógyszergyárhoz. Lehet, hogy onnan szállítottak el valami veszélyes anyagot?

2020. márc. 8. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Tiszaújvárosba vittek valami szállímányt.
2020. márc. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Na jó, de mit? Ennyire drága volt, vagy veszélyes?
2020. márc. 8. 21:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt én sem tudom mit de az bistos hogy drága és veszélyes.
2020. márc. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül volt veszélyes anyag, egyszerűen csak túlsúlyos/túlméretes szállitmány volt.
2020. márc. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ezek szerint a könnyebb közlekedés miatt szállították éjjel. Oké, kösz. :)
2020. márc. 8. 22:45
 6/8 anonim ***** válasza:

szerintem erre szabály van, hogy pl csak este 10 után szállítható túlméretes áru, pont a forgalom miatt, egyrészt mert nincs vagy kicsi és nem akadályozza őt, másrészt nem tartja fel a többieket sem.


A kis villogó autók meg kötelező felvezető autók, és folyamatosan kommunikálnak egymással rádión a sofőrrel

2020. márc. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mai hír, hogy hatalmas tűz volt Tiszaújvárosban. Lehet összefüggés?
2020. márc. 12. 22:02
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. De attól még lehet.
2020. márc. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!