Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Honnan tudom, hogy biztosan...

Abla kérdése:

Honnan tudom, hogy biztosan szerelmes vagyok valakibe?

Figyelt kérdés
Van egy fiú osztály társam, aki valahogy... nem tudom,jobban szemet szúrt, és azt vettem észre, hogy órákon általában elém ül le (mivel egyesével kell ülni), ha meg nem pont előttem ül akkor is a közelemben van, és engem szokott nézni/bámulni(ilyenkor hevesen ver a szívem, azok a bizonyos pillangók is röpködnek a gyomromban, és kissé izzad a tenyerem).

2016. jún. 11. 15:55
 1/3 anonim válasza:
Ha tényleg úgy érzed ahogy leírtad, akkor biztos lehetsz benne,hogy szerelmes vagy.
2016. jún. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 VM.111 válasza:

Én ezekböl tudtam hogy szerelmes vagyok :

A nap minden percében rá gondoltam

Éreztem hogyha a közelemben van

Éjszakánként rola álmodtam

És folyton azon fantáziáltam hogy mit csinálnék ha ott lenne velem

És alig kaptam levegöt amikor a közelemben volt

És bármi történt mindig hogyha belegondoltam az életemet föláldoztam vllna azért hogy ö jol legyen

2016. júl. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 dragon7 ***** válasza:

Ezzel én is így vagyok 2. válaszoló. Már két éve.

Kérdező: Gondolkodj el azon, hogy mit szeretsz benne/miért szereted. Ha pl azért, mert kedves, jól néz ki, okos, vagy nemtom... Ilyen jó tulajdonságok miatt, akkor valószínűleg tényleg szereted. És akkor is, ha nem tudod megmondani, hogy miért pont ő. Ha nincs különösebb jó tulajdonsága, csak hülye mint a többi srác. :D Én így vagyok ezzel. Belezúgtam 2 éve egy baromba, aki a világ legnagyobb hülyéje, de nem tudom miért. Aztán egy évig nem láttam, erre csak megjobban szerettem. Aztán egyszer láttam bemenni a hazunkba, mert ott lakik egy barátja, gondolom hozzá ment. Szóval én sokkot kaptam, ő rámköszönt, én meg csak álltam ott kukán. :D De amúgy ha tetszik valaki, nyomozz utána. Én már az előbb említett srác OM azonosítóját is megszereztem. :D

2017. dec. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!