Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » EDDÁsok (legalábbis elsősorban...

Karcsi022 kérdése:

EDDÁsok (legalábbis elsősorban), mit jelent az Éjjel Érkezem c. számban az a rész, hogy "Nincs benned semmi küszködés, ha egy másik ér előbb oda. "? Ezt hogy kell értelmezni?

Figyelt kérdés
Én úgy értelmezem, hogy pl. van egy lány és összejön más fiúval, akkor a fiúnak ettől függetlenül küzdenie kell a lányért? Van ilyen a valóságban is? Létezik valóban? De gondolom ez csak sima párkapcsolatra lenne igaz, házasságot tönkre tenni már csúnya dolog lenne mégiscsak. :D

2020. márc. 10. 20:22
 1/4 Edina D válasza:
100%
Szerintem, hogyha nem küzdesz eléggé, más fogja elérni azt a célt, amit te is kitűztél magadnak. (pl munkahelynél) Amúgy nem vagyok EDDA rajongó.
2020. júl. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kaladze válasza:
100%
Azt hogy a srác féltékeny, és fordítva a csaj nem küszködne ha a sráchoz valaki más ott lenne körülötte ennyi.
2021. febr. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A féltékenységen alapszik. Mivel a dal szerint, akiről szól, "nem volt féltékeny soha", ezért nem tudja és nem is kellett megtennie azt, hogy küzdjön valakiért és előbb szerezze meg, mint a másik, akire féltékeny.
2021. febr. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kaladze válasza:
100%
így van a 3as sokkal jobban leírta mint én :-)
2021. febr. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!