Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elsősorban, olyantól kérdezem...

Elsősorban, olyantól kérdezem aki vagy Telekom és ehhez hasonló boltban, vagy pedig vett már részletre 2-300ezer forintos telefont!?

Figyelt kérdés
Hogy működik ez a részletre vétel?Nem vettem eddig részletre,és gondolkodtam rajta,hogy lehet megpróbálnék így.(Van saját keresetem)Tehát érdekelne hogy működik.Pl.22x24000forint havonta+az előfizetés díja,ez fix mindig?Hogy és mivel csapatnak be esetleg?Köszönöm előre is,a normális válaszokat!

2019. dec. 3. 18:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, így van ahogy mondod. 2 év hűség egy adott díjcsomagra, amit fizetsz, plusz a telefon részleteit. Annyi lehet, hogy ha úgy ítélik meg (szinte biztos lehetsz benne, hogy úgy fogják), hogy nem vagy fizetőképes, kérni fognak egy nagyobb összeget előre. Ez kb 3 havi díj és részlet. Ha ezt kifizeted bizonyítod, hogy tudod majd fizetni a számlát. Ezt az előleget a telefonszámlán jóváírják a havi és a forgalmi díjból, de a telefon részletből nem, azt fizetni kell folyamatosan. És ami fontos, ha 30 napnál tovább elmaradsz egy részlettel, a telefont véglegesen letiltják, soha többé nem lesz használható.
2019. dec. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm az érthető választ! (:
2019. dec. 3. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!