Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mi legigazságtalan...

Szerintetek mi legigazságtalanabb dolog az életben?

Figyelt kérdés

2020. márc. 11. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
A halál.
2020. márc. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Az, hogy én rendszeresen sportolok, egészségesen étkézem, és ha megeszek egy szelet kenyeret egy pohár vízzel máris fél kilót hízom. Ezzel szemben a párom sofőr, egész nap ül, azt eszik amit csak akar, folyton nassol, és olyan szálkás mint egy olimpikon.
2020. márc. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
2es 1 szelet kenyértől nem tudsz fél kilót hízni. Nem tudsz többet hízni, mint amit bevittél, különben egy világraszóló csoda lennél és orvosok tanulmányoznának :)
2020. márc. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 V. Hélix ***** válasza:
79%
Az, hogy a gyerekekre rákényszerítik a sz*r oktatási rendszert, ahelyett, hogy megpróbálnának javítani rajta.
2020. márc. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán az - ha feltételezzük, hogy nem létezik karma, és teljesen véletlenszerű a dolog - , hogy ki milyen körülmények közé születik. Mert mondjuk egy koldulsszegény, jövőkép nélküli, bántalmazó családban felnőve messze kisebbek az esélyei arra, hogy befussa azt a pályát az illető, amelyre mondjuk a képességei vagy a szorgalma predesztinálná.
2020. márc. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 mindentudó99 ***** válasza:
Hogy egy piti dolog miatt egy évre elvették a horgászengedélyem
2020. márc. 12. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Olyan betegség, amiért nem tettél semmit, mégis megkapod. Vele születés vagy idő közbeni kialakulása. Láttam párat személyesen. Magam is megnyertem. Az jobban fájt, amikor a szerettemet vitte esély nélkül.
2020. márc. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!