Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Koronavírus miatti aggodalmam?

Egzotikusallatkereso kérdése:

Koronavírus miatti aggodalmam?

Figyelt kérdés
Tudom mindenkinek tele a hocipoje vele meg monden, de en attol lettem rosszul, hogy felmerult az iskola bezarassal kapcsolatban, hogy evet is lehet kell ismetelni, hogy tudjam ezt feldolgozni illetve noncs valami alternativ megoldas mivel ertem emberek halnak meg meg monden de akkor is 1 ev munka kuka es nagyon lesokkoltam amikor meghallottam
2020. márc. 12. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Köszönjük hogy megírtad. Nagyon hasznos volt!
2020. márc. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
NEM kell évet ismételni, kitolják nyárra a tanév végét.
2020. márc. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"kitolják nyárra a tanév végét"

Ember! Az iskolák 95%-ában nincs klíma. Nyáron egy tanteremben 35 fok van, ha üres. Ha oda még beteszel 30 gyereket, lesz 40 fok. Fogalmad sincs miről beszélsz!

2020. márc. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3 Ember! Nem én döntök ezügyben, én csak válaszoltam a kérdésre. Reklamálni ott tessék, ahol annak értelme van. Magyarul sehol, mert ez még mindig a jobbik eset.

Ha 1 hónapig zárva lesznek az iskolák, akkor 1 hónappal tovább lesz iskola. Attól még távoktatás lesz, nincs értelme évet ismételni, hacsak annyira el nem durvul a helyzet, hogy nem lesz más választás.

2020. márc. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mivel már lement a tanévnek több mint a fele,ezért nem nagyon lesz tanév ismétlés.

Az általános iskolákat egyenlőre nem zárják be

2020. márc. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!