Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csütörtökön 18h óra után...

Barcelona2020 kérdése:

Csütörtökön 18h óra után kaptam PAYPAL átutalást. Mikor fog beérkezni a bankszámlámra?

Figyelt kérdés

2020. márc. 13. 09:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Magától nem fog. Neked kell kiutalnod a PP számládról a bankszámládra. Ha a PP számlád jelenleg üres, akkor becsapott téged az, aki állítólag küldte neked.
2020. márc. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mostmár csak azt kéne megtudnom hogyan is léphetek be a pp számlámra ?
2020. márc. 13. 11:01
 3/7 anonim ***** válasza:

Várj, kitalálom.

Valami apróhirdetést adtál fel (műszaki cikk, stb) és külföldi jelentkező akadt rá, aki állítólag küldött neked pénzt. Jól sejtem? Mert ha igen, akkor az klasszikus nigériai csalás, amibe NE sétálj bele.

2020. márc. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Valaki akit ismerek és akiben megbízok küldött nekem paypalra egy összeget.

Ott a paypalon az x ezer forintom

Ezt szeretném az OTP számlámra átteni de fogalmam sincs hogyan kell a kezelőfelület spanyol és nem értem.

2020. márc. 13. 11:39
 5/7 anonim ***** válasza:

Előbb azt írtad, nem tudsz belépni a PP számládra.

De akkor honnan tudod az X ezer forintot??

2020. márc. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
bE TUDOK LÉPNI DE OTT SEMMIT ! NEM TUDOK CSINÁLNI !
2020. márc. 13. 12:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem segítene, ha beillesztenél a böngésződbe egy online fordítót? Talán lefordítaná neked a spanyol szöveget, és akkor át tudnád magadnak a számládra utalni a Paypalról az ominózus összeget.
2020. márc. 14. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!