Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki mit szeretne karacsonyra?

Ki mit szeretne karacsonyra?

Figyelt kérdés
Otletet gyujtok, hatha irtok olyat, amit az en szeretteim is szeretnenek.
2008. nov. 21. 12:20
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
83%
Eddig engem is nagyon zavart a lepontozás, pedig csak az őszinte véleményemet irom le. És tényleg hogy mit lehet azon lepontozni, hogy valaki mit szeretne karácsonyra!? Ez számomra mindig rejtély marad! De csak nyugodtan, már nem érdekel! Én csak akkor pontozok le valakit, ha már tényleg nagyon idegesitő.
2008. nov. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
92%

Nyugalmat... =P

Laptopot szeretnék amúgy, és pár új cuccot. És hogy ne legyen itthon veszekedés, de hó legyen.

2008. nov. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
84%
Én egy új számítógépet szeretnék, mert ez a mostani hét éve megvan, és sokmindenre képtelen vagyok vele. Ami olcsóbb, szeretnék Dr. House DVD-t.
2008. nov. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
91%
Én tavaly mindenkitől könyvet kértem, olyan jó volt, hogy egy csomó jó könyvem lett :) Idén mondtam már a szüleimnek, hogy inkább csak pénzt adjanak (nem valami szép, de ez van), meg a nagyszüleim is, mert muszáj vennem egy használt számítógépet, a mostani gépem a halálán van, és nagyon kell egy másik, hogy tudjak tanulni. De néhány szép új pohárnak örülnék még :)
2008. nov. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
91%
Első hozzászóló vagyok! Még azt kívánom, hogy amit ti kívántatok, mind-mind valóra váljon :)
2008. nov. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
96%
Sikeres tartószerkezetek tervezése vizsgát és egy fürdőköpenyt a koliba. :)
2008. nov. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Havazást, és egészséget a pici fiamnak, akit november végére várok.
2008. nov. 22. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
94%
Én videókamerát kértem karácsonyra amit jövőhét hétfőn megis kapok :)
2008. nov. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim válasza:
100%

Én igazából annak örülnék a legjobban ha a családtagjaimnak tetszenének azok az ajándékok amiket tőlem kapnak. Ide írom őket hogy hátha sikerül ebből ötletet gyűjtened.

Anyukámnak: Patchwork terítőtt, egyik nővéremnek táskát másiknak fülbevalótartót. mind a 2 tesom kap ezen kívül általam készített gyertyát, apukámnak még nem tudom mit adok. Ja és minden ajándékot én csinálok. Tavaly én vasalót kaptam a varrás miatt kellett, pizsomát és 2 nyakláncot.18 éves lány

2008. nov. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
64%
Én szeretnék egy hiper-szuper hajvasalót, és legalább egy sms-t attól a fiútól akivel nagyon nagyon szeretnék összejönni.
2008. nov. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!