Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki mit szeretne karacsonyra?

Ki mit szeretne karacsonyra?

Figyelt kérdés
Otletet gyujtok, hatha irtok olyat, amit az en szeretteim is szeretnenek.
2008. nov. 21. 12:20
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
57%
ha nyugodt tudnék lenni,ehhez el kéne,hogy tünjenek csak úgy sitty-sutty a banki tartozásaim
2008. nov. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
61%

szeretném ha a többieknek tetszene az ajándék amit tőlem kapnak

Én igazából sok mindennek örülnék de senkitől nem várok el ajándékot csak békét és szeretetet.........

2008. nov. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
66%
Gucci vagy Roberto Cavalli csizmát, vagy mindkettőt :))
2008. nov. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
76%
Könyvet, CD-t, hajvasalót, hörcsögketrecet....XD
2008. nov. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

Ez az utolsó válasz igenis hasznos! Ki a fene szavazt le?! Aki az ilyen választ leszavazza, az nem olvsta, vagy nem értette meg a nem igazán bonyolult kérdésemet és mellékelt magyarázatomat.

Kinek zavarta ennyire a szemét? Nagyon gáz! És a föntebbieknél is hihetetlen, hogy le lettek azok szavazva, akik írtak.


Akik nem csak leszavazni járnak ide, azoknak köszönöm a válaszokat. Én pizsamát szeretnék, vagy egy normális, kényelmes cipőt, vagy fotóalbumot. Hátha ezzel segítek valakinek az ötletekben. De ágneműnek, vagy díszpárnának is örülnék.

2008. nov. 28. 23:53
 26/28 A kérdező kommentje:
az utolsó 2 válasz
2008. nov. 28. 23:58
 27/28 anonim ***** válasza:
Én ruhákat szeretnék,meg egy TV-t DVD-vel, de az idén nemhiszem hogy összejön, inkább ruhák a Tally Weijl-ből, ott szinte minden tetszik :)) De mindennek örülnék ha szeretettel kapom :)
2008. nov. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
én egy telefont :D
2010. ápr. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!