Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Neked mi a véleményed a...

Neked mi a véleményed a kiközösítésről? Voltál már kiközösítve vagy közösítettél-e már ki valakit?

Figyelt kérdés
2020. márc. 21. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekként sok csúnya dolgot tettem, amit azóta megbántam nagyon. Rohadt dolog annak, aki átéli. És nagy tetű az, aki gerjeszti. Az is, aki elnézi, és nem avatkozik közbe. Ma már ha ilyet érzékelek, azonnal cselekszem. De a múltat már nem tudom megváltoztatni, amikor én is egy nagy tetű voltam. Sajnos.
2020. márc. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Mi a pálya? Csesztetnek?
2020. márc. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem a kutyámat kozositik ki es rosszhiret is keltik csak azert, mert felnek tole.

Aki ismeri az mindenki imadja, aki csak a hire alapjan iteli meg, azok messzire elkerulnek minket, pedig nagyon jofej kutyusom van, csak egy kicsit nagy.

2020. márc. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Állandóan ki voltam közösítve.

Mondjuk én autista vagyok

2020. ápr. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!