Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az egész tizenéves korszakom...

Az egész tizenéves korszakom a megalázásról, kiközösítésről szólt, hogyan dolgozzam ezt fel?

Figyelt kérdés

A későbbiekben ha visszaemlékszek a tizenéves korszakomra, általános iskola nagyrésze és a középiskola, csak a lelki bántalmazás, megalázás, kiközösítés, beszólogatások jutnak eszembe, és hogy sikerült teljesen elvenni az önbizalmamat. Barátaim sincsenek így, magányos vagyok teljesen. Teljesen mintha el lennék átkozva emberi kapcsolatok terén.


Hogyan dolgozhatnám fel mindezt, és hogyan törhetnék ki ebből a magányos nyomorék szerepből ezekután?

20/F


2015. júl. 22. 07:55
 1/5 A kérdező kommentje:
Amit meg elronthattam ezenkívül az az, hogy az időszak nagy részét gép előtt töltöttem, folyamatosan gépeztem, és kb. 16-17 éves koromig rá se jöttem, hogy ez így nagyon nem jó. Élveztem, hogy egész nap csak gépezek, és mivel barátaim nem voltak, nem volt aki kirángasson a házból végre. Most is sokat ülök a gép előtt, de már nem érzem jól magam előtte, és nagyon szeretnék valamit csinálni, csak nincsen mit egyedül semmihez nincs kedvem.
2015. júl. 22. 07:57
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Emberi kapcsolatokat kell kiépítened, más nem számít. Kezdheted a neten is fórumozással, vagy egyszerűen csak tölts több időt a családoddal, csoporttársaiddal/kollégáiddal.
2015. júl. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 szántóvető ***** válasza:
55%
az pozitívum hogy reálisan látod az elmúlt pár évet ill. felismerted hogy mit rontottál el és mit kellett volna másképp csinálni.azt javaslom hogy a jelenre fókuszálj inkább.kezdj el élni,hajtsd a csajokat ezerrel,bulizz.a társasági élettel szert tehetsz haverokra is.
2015. júl. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem úgy tudod elfogadni hogy innentől kezdve az életed további részére koncentrálsz. 20 éves vagy fordulóponthoz érkeztél, új évtized kezdődik az életedben tele új lehetőségekkel, olyan dolgokkal amikről nem is álmodtál eddig. Dobd el azokat az éveket, a tízes éveid rosszak voltak majd kompenzálod a húszasokkal. Legyenek ambíciód, álmodozz érj el nagy dolgokat hozz ki az életből mindent MOST mert ha nem majd 30 évesen meg azon fogsz agyalni hogy a húszas éveid milyen szarok voltak. FIATAL vagy rengeteg minden történhet veled az életed most kezdődik el. Egészséges életerős fiatal vagy úgyhogy hajrá, fald fel az életet. el a géptől ki az életbe és sok sikert!
2015. júl. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%
menj ki, haverkodj, bulizz, csajozz, stb, vegyél atombombát minszkben. amúgy én könnyen beszélek, faluba ez könnyebb. de mondjuk te is eljárhatsz kocsmázni. ott is vannak jó emberek :)
2015. okt. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!