Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy fogja szerintetek átvésze...

Hogy fogja szerintetek átvészelni a családok többsége a járványt gazdaságilag?

Figyelt kérdés
Most bevásárolt mindenki a rezsi már befizetve a fizu még megjött. De mi lesz 1,2,3 hónap múlva? Akik most munkanélküliek lettek és lesznek hamarosan, pláne ha kijárási tilalom is lesz az állás keresés szinte lehetetlen lesz, velük mi lesz? Albérlet, rezsi élelem miből? Mit gondoltok a helyzetről?

2020. márc. 21. 22:47
 1/4 anonim válasza:
Akik tanultak az előző válságból, azok simán. Mi tanultunk belőle, nem költöttünk annyit amennyit megengedhettünk volna magunknak. Reméljük elég lesz amit félre tettünk.
2020. márc. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"Nem költöttünk annyit amennyit megengedhettünk volna magunknak". Helyesebb megfogalmazás lenne: Pont annyit költöttünk, amennyit megengedhettünk magunknak.

Az emberek többsége az utolsó forintját is elkölti hó végéig. Ez nem helyes hozzáállás. Szerintem alap, hogy egy embernek legyenek megtakarításai.

2020. márc. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Igazad van, írhattam volna úgy is.
2020. márc. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Na ez a rész erősen túl van hallgatva. Pedig engem is érdekelne, sajnos érintett vagyok benne. Nincs állásom, szerencsére van némi tartalékom.
2020. márc. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!