Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy bírjátok az önkéntes...

Hogy bírjátok az önkéntes karantént?

Figyelt kérdés

Szerda óta nem dolgozom, azóta 2x mentem boltba és ennyi volt a mászkálás. Kicsit unalmas, haszontalannak érzem magam, nehezen telik az idő, feszült vagyok. Egyedül élek, most szüleimhez se járok biztonsági okokból.


Nehéz elütni a négy fal között a napot, hiába vannak hangszereim, nem köti le a figyelmem és hangulatom sincs hozzá.

Hiányzik a napi rutin, a jövés menés, a munkám.


Ez a vírus ahogy egy könyvben le van írva (A sötétség szeme) amilyen gyorsan jött, olyan gyorsan el is tűnik, de addig nagyon sok minden történik és egyre nagyobb a pánik. Nem tudom eldönteni, hogy valós vagy kreált pánikkeltés, egyet látok - világszerte gazdasági világválságot idéz elő, amiből nehéz lesz kilábalni. Már most látszik mennyire nehéz időszak előtt fogunk állni, ha a kalkulált idő szerint május elején eltűnik a vírus.


Ti hogy ütitek el ezeket a napokat bezárva?


2020. márc. 22. 21:32
 1/1 csakénvagyokaznyugi ***** válasza:

istenem, mindenki úgy állítja be, hogy "uramatyám bevagyunk zárva, nem bírom"


nyugodtan kimehetsz, de annak nincs értelme most, úgyhogy ezt a nyafit nem értem. mivan az emberekkel, hogy nem tudják feltalálni magukat? nézz filmet, kezdj el egy sorozatot, olvass, írj, varrj könyvet, művészkedj, gyakorold a szépírást, fotózz a lakásban, ha nem megy jól a rajzolás, akkor gyakorolj, rakj rendet a szekrényben, a lakásban, dobd ki azokat amik tényleg nem kellenek, egy csomó helyed fel fog szabadulni. gondolom vannak otthon gyümölcseid, ültesd el a magokat, rendezd át a szobádat, videóchatezz, főzz, próbálj ki új kajákat, millió recept van a neten, kezdj el edzeni otthon, nehogy megakarj már halni, azért mert nem ajánlott kimenni egy ideig.

úgy csinál mindenki, mintha ez örökké tartana, akkor megérteném, hogy mindenki vinnyog, de nem erről van szó most.


fogd fel úgy, hogy pihensz, és nem vagy bezárva.

az állatkerti állatok vannak bezárva, de te nem, szabadon kimehetsz az utcára most is, senki nem fog visszahúzni, de nem ajánlott kimenni.

és inkább kínlódjon most mindenki, és állítsuk meg a vírust, minthogy mégjobban elterjedjen. és így is terjed, szóval erre a kis időre bírd ki, semmi bajod nem lesz ha új hobbiba kezdesz, vagy csak kipróbálsz ezt-azt. ha nem köt le a régi hobbid, keress újakat.


neharagudj hogy néha durván fogalmaztam, de a csapból is az folyik, hogy ki mennyire unatkozik, ki haldoklik jobban az unalomtól, és nem tudják elviselni ezt a "borzalmas bezártságot". (mi?)

a legtöbb embernek az a napi elfoglaltsága, hogy a telefont nyomkodja, ezt jóhogy mindenki megunja, de otthon is sokmindent lehet csinálni, nem csak a házon kívüli élet létezik.

2020. márc. 27. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!