Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van ma Magyarországon olyan...

Van ma Magyarországon olyan ember, akinek nem fontos utaznia, vásárolnia?

Figyelt kérdés

Nagyon sok kérdés van utazással, vásárlással stb. kapcsolatban, aminél előbb-utóbb a kérdező benyögi, hogy neki mindennél fontosabb dolga van, meg ő tuti nem beteg.

Van, aki a barátjához menne halaszthatatlan szex miatt. Másik fűnyírót venne, harmadik most vizsgáztatná a kocsiját fél éve lejárt forgalmi miatt.

Senki nem tud veszteg maradni?


2020. márc. 29. 14:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van. Akinek nincs pénze rá, vagy már át van mosva az agya és retteg kilépni a házból.
2020. márc. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem egyik sem fontos, utazni eddig sem nagyon utaztam, a vásárlást meg most elintézi a fiam, szóval én maradok itthon (kis egészségügyi sétát leszámítva néptelen utcákon).
2020. márc. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elég sok. Mondjuk a fűnyírót megértem, mert sok embernek csak most van ideje otthon barkácsolni, kertet rendezni és festeni, ezzel pénzt spórolva, mert nem kell szakembert hívni. De sajnos van az a kategória akik azt hiszik hogy rajtuk semmi sem fog, ők nem lehetnek betegek mert fiatalok. Arra nem gondolnak hogy valószínű tünetmentes lesznek de ettől még átadhatják valakinek aki olyan családban él ahol valakinek komoly tünetei lesznek. Hiszen nem mindenki engedheti meg magának hogy egyedül éljen, sok fiatal él idősebb (nem feltétlenül öreg) emberekkel vagy akinek vm betegsége van. De ismerek fiatal rákost, súlyos asztmást, egyéb örökölt betegséggel küzdő 35 alattiakat is. Olyat is ismerek aki 40+ és mászkál mindenhova mint előtte, ő kijelentette hogy nem érdekli ez a vírus dolog, ő ugyanúgy megy mindenhova. Mindig lesznek ilyen emberek sajnos. Arra nem gondolnak hogy mások milyen áldozatot hoznak most. Ezért van kijárási korlátozás, és szerintem ezt még fogják szigorítani mert egyes emberek ezt se veszik komolyan.
2020. márc. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!