Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek ha egy olyan...

Ti mit tennétek ha egy olyan ember aki fontos volt valaha ilyeneket ìrna?

Figyelt kérdés
Az exem, hozzá teszem első nagy szerelmem volt.Fel keresett nem rég,több év után,ìrt.Találkozóra hìvott,és be valotta hogy bánja hogy annak idelyén úgy alakultal közöttünk,a dolgok.És,hogy vége lett,és hogy ő bármikor készen ,àllna arra hogy újra kezdené velem,a dolgokat.Találkozóra is hìvott kávézni.De annyival zűrősebb és bonyolultabb a helyzet hogy nekem azóta párom,van.Akivel hozzá teszem n olyan jó a kapcsolatom.
2019. márc. 4. 21:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha szereted párod, akkor oldjátok meg együtt a problémát. Ha elmész kávézgatni az exszel, abból csak az sül ki, hogy távolabb sodor a mostani párodtól, mivel ő újra akarná kezedeni veled. Én nem mennék, de ez csak az én véleményem. Ha pedig menthetetlen a kapcsolatom, akkor függetlenül, akkor szakítanék, függetlenül az ex felbukkanásától.
2019. márc. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!