Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik Samsung telefont lenne...

Melyik Samsung telefont lenne érdemes megvennem max 130 ezer körül, akár akciósan?

Figyelt kérdés

Nem szeretném, hogy lekerekített képernyős legyen, mert nem is tetszik ez a stílus, meg a fólia sem a legjobb így.


Méretben például egy 6,7"-est már elég nagynak tartanék. Jelenleg 5,2", ami van tehát nem szeretnék túl nagy tepsit. Még azt hiszem egy 6,2" körüli méretet megszoknék.


Árban sajnos nem tudok valamint tulajdonképp nem is akarok több százezerért venni, tényleg max 130 körül maradnék.


Mindig vigyázok a telefonomra, sose törtem még el vagy hasonló, igyekszem úgy alakítani, hogy miné hosszabb életű lehessen egy készülékem, azonban most 3 év után lehet muszáj leszek lecserélni a jelenlegit. Ahhoz képest, hogy kb 60 ezért vettem talán egész jó kort élt és még most sem használhatatlan, de már néha érdekesen viselkedik. Egyenlőre frissitem meg újra is bootolom, hogy legalább addig működjön viszonylag jól, míg nem találok megfelelő utódot. :D


Nem vagyok egy nagy zseni ezen a területen, kérlek ne kövezzetek meg, ha valami hülyeséget írtam, csupán egy viszonylag jó, és remélhetőleg akár a jelenleginél hosszabb életű telefont szeretnék találni, ezért is szeretnék most majd kissé többet költeni rá, de elszállni sem akarok.😊😊


Remélem aki tud az segít majd, amit előre is köszönök.


(Egyébként eddig Az S10e-t láttam, hogy egész jónak jellemezték, méretben sem rossz, valamint árban is még talán jó lenne, de azért szeretnék még véleményeket, tanácsokat kérni, akár erről a típusról vagy egy másikról.)

😘🤗🙂



2020. márc. 31. 11:43
 1/1 anonim válasza:

Az S10e tényleg jó választás lenne.

Én véleményem szerint nyugodtam megveheted. (:

2020. ápr. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!