Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az hogy az emberek...

Miért van az hogy az emberek kezük, lábuk hideg?

Figyelt kérdés
Nekem mindig hideg a kezem és a lábam még nyáron is. A tanárom szerint azért mert mindig hideg ételeket eszek ,iszok. Ezért nem melegíti fel az egész testemet a meleg és így nem jut a végtagjaimba. Ezt ne úgy értsétek hogy hűtőből kivett hideg ételek. Szerintem ez nagyon hülyeség de kíváncsi vagyok a véleményetekre
2020. ápr. 1. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A végtag attól tud átmelegedni, ha átjárja a meleg vér.

De akinek keringési rendellenességei vannak, annak hidegek maradnak a végtagjai.

2020. ápr. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem rossz vérkeringés. Mozogni kell. Hosszútávon pedig az étkezésre odafigyelni. Ugyanilyen voltam/vagyok én is. Gáz, de zokniban fekszek le aludni és csak akkor veszem le mikor felmelegedett a lábam mert fázik, ha pedig sokáig vagyok 10 fokban már kékül a kezem. Még nem vagyok 40 és már rendetlenkedik a vérnyomásom pedig egészségesen eszek, nem vagyok elhízva. Nekem ez a génjeimbenben van, mert apai ágon mindenkinek problémája lett ebből a 40-50-es éveire.
2020. ápr. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Érszűkület viz ásványi só haztartás gond .
2020. ápr. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A tanárod vagy hülye, vagy hülyéskedik, mindenesetre badarságokat beszél.


Az előző válaszolók megírták a tutit.

2020. ápr. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. ápr. 1. 17:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Verkeringesi problem
2020. ápr. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinek hidegebbek kicsit a végtagjai mint a teste többi része - a vékony hajszálerekbe kevesebb vér jut, lassabban melegszik fel, ez természetes. Ha állandóan hidegnek érzed az vérkeringési problémára utalhat, sportolj.
2020. ápr. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!