Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kezdhetnék "új életet"?

Hogyan kezdhetnék "új életet"?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat hibaztam ezt beierem. Rengeteg olyan dolgot mondtam es csinaltam amik meggondolatnok voltak es nem kellett volna. Bele mentem egy hulye parkapcsolatba aztan ossze koltoztunk az illetovel (azóta mar elhagytam nagy nehezen). Bevoltam szabalyozva, nem beszélhettem senkivel, meg a szuleimmel sem nagyon. Hetente 1x 1 orat latogathattam oket. Mikor vissza konyorogtem magam, hosszu idobe telt mire, ujra jo lett veluk a kapcsolatom bevallom jogosan. A barataim kozul nagyon sok mindenkit elveszettem. 2-3 embernek sikerult csak elnyernem a bocsanatat es a bizalmat. Az exem ossze vissza terjesztget rolam hamis dolgokat. Es ezt persze sokan el is hiszik. Megvetve neznek ram az ismerosok es a rokonjaik, barataik. Egyszeruen kenyszerulten magamba lettem fordulva. Nem azt varom el hogy korbe ugraljanak. Es azt sem hogy megbocsájtsanak. Csupan felszabadultan szeretnék vegre nevetni egy olyan emberrel aki nem itel el holmi kitaláció miatt. Gondolkoztam a koltozkedes (persze most mar csak a jarvany utan). Hogy kezdhetnek uj eletet? Hogy tehetnem ezen tul magam? A magabiztos, eletvidam lanybol egy depresszios zarkozott lany lett...es ennek nem túlzottan orulok... Koszonom elore is a valaszotokat. Vigyazzatok magatokra es szeretteitekre, jo egeszseget kivanok nektek❤️

2020. ápr. 2. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Mond el a szüleidnek mit èrzel ha nem is de legalàbb anyudnak , mèg egyenlőre nem tudni mikor mullik el a virus , de ha elfog èn azt ajànlanàm hogy kezdj egy màsik vàrosban egy uj èletet
2020. ápr. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen en is egy masik, de megis kozeli varoson gondolkodtam. Nem szeretnek teljesmertekben mindent a hatam mogott hagyni. A családomat vegkepp nem. Anyaek tudnak arrol hogy mit erzek és hogy mit szeretnek, es teljesmertekben tamogatnak ebben, csak azert megis csak bennem a felsz hogy hatrahagyom oket. Meg ugye az esetleg ismeretlen hely. Bar ennel csak jobb lehet. 🙂
2020. ápr. 2. 20:42
 3/3 anonim ***** válasza:

Ismeretlen a hely de lehet èpp ezèrt jò , uj baràtaid lesznek ès lehet ràd talàl az uj szerelem is .

Ne fèj az ujtòl mert az jòt hozzhat neked!

😊✋

2020. ápr. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!