Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha egy transzi lányt látok a...

Ha egy transzi lányt látok a lányvécében, és furán nézek rá, mert fiúnak nézem, akkor az jó vagy rossz?

Figyelt kérdés
2020. febr. 26. 13:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A transznemű lány fiúnak született. Szóval nem hiszem, hogy örülne annak, hogy fiúnak nézed.
2020. febr. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Hát ameddig pücsük van addig sztem jobb lenne nem a lány wc-be mennie, de van ahol már nekik külön wc van.

De az is hogy? ff, nő, ts ff, és ts nő, ez már 4 wc akkor?

Sztem se jó se rossz, csak furcsa.

2020. febr. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mit jelent nálad a transzi? Transzvesztita vagy transznemű? Mert nem mindegy. Előbbi még fiú, hiába öltözik lánynak, semmi keresnivalója a lányvécében, utóbbi már lány, tehát jogosan van ott (bár iskolás korban még nem nagyon operálnak át senkit.)
2020. febr. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azt hittem, hogy a lány WC-ben fülkék vannak.
2020. febr. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy valójában lány, de fiúnak öltözik.
2020. febr. 27. 10:18
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Aki valójában lány, de fiúnak öltözik, az crossdresser. Szerintem te arra gondolsz, akit születésekor lányként anyakönyveztek, de valójában fiú. Viszont ők sem transz lányok, hanem transz fiúk.
2020. febr. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem. Ő lánynak született, de fiúként jobban érzi magát.
2020. febr. 29. 21:18
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor még egyszer: akire születésekor a nemi szerve alapján azt mondták, hogy lány, viszont mindig is fiú volt a nemi identitása, az transznemű fiú. Nincs olyan, hogy "lánynak született, de fiúként jobban érzi magát."
2020. febr. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
83%
Egyrészt kevered, az a transznemű fiú amire te gondolsz, és ez nem úgy működik hogy "valójában lány de fiúként jobban érzi magát", de a kérdés szempontjából ez mindegy... Olyan szempontból jó hogy felismerték fiúként, de olyan szempontból nem hogy az enyhénszolva nem kellemes ha valaki a wc-ben úgy néz rád mintha a Maesról jöttél volna, néha tud ilyesztő is lenni.
2020. márc. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!