Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fürdéskor mindig nagyon...

Fürdéskor mindig nagyon viszket mindenem. Mit lehet tenni ez ellen?

Figyelt kérdés
Itt nem nemiszervre kell gondolni hanem pl. Hát, nyak, mellkas, váll, has, cici. És ez mindig a tusfürdő használata előtt van szóval nem az a gond. Szerintetek miért lehet ez?
2020. ápr. 3. 00:27
 1/7 anonim ***** válasza:
9%
ne fürgyé le!
2020. ápr. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A google ben keress rá a víz allergiára nézd meg a tüneteit,bár ennek nagyon kicsi a valószínűsége.
2020. ápr. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én is így vagyok vele, pluszban elképesztően ronda foltos (lila es piros) lesz a bőröm zuhany alatt, ami kb negyed óra alatt elmúlik. Én a vízre gyanakszom. :/
2020. ápr. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a víz kiszárítja a bőrödet. Használj jó testápoló krémet fürdés után és elmúlik a viszketés.
2020. ápr. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Túl klóros a víz vagy vmi hasonló amire allergiás vagy
2020. ápr. 3. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A klórra egy kicsit allergiás vagyok. Hát inkább csak érzékeny. Lehet hogy attól van?
2020. ápr. 3. 20:31
 7/7 anonim válasza:
Ha nyaraláskor v medencében nem, akkor klór, vagy tusfürdő allergia.
2020. ápr. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!