Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi történt az idővel? Hány...

Mi történt az idővel? Hány óra van?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi történt nagoyn félek! minden eszközöm mást mutat! tegnap éjszaka valamiért, nem tudom ,higy miért ,de felébredtem, ránéztem a telefonomra, 2:13 mat mutatott. aztán pár perc múlva az órámra is ránéztem a karomon és az pedig 0:34 et. mivel nagoyn fáradt voltam viszaaludtam ,de reggel óta bárkivel beszéltem mindenki azt mondta, hogy semmi nem történt, pedig itt a bizonyíték.


a falon az óra, a karomon az óra, a telefonom és a számítógép is mást mutat. meg a sütő is!!!!

nem tudom ,hogy mi történt!!!!


rákerestem ,hogy világóra, az 30 perccel többet mutatott, mitn a számítógépemé! a telefonom egyébként automatikusra van állítva, tehát a valódi időt kéne mutatnia!!

nagyon félek!!!!! nem értem, hogy mi történt!!!

minden eszköz más időt mutat, még az is, amelyik az atomóráról veszi az időt


2020. ápr. 4. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
áramszünet
2020. ápr. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
áramszönet? annak mi köze a világórához, atelefonomhoz és a faliórához?????
2020. ápr. 4. 19:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy halucinálsz vagy kitaláltad. Ennyire unod magad?
2020. ápr. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hamarosan jönnek a langolierek! :)
2020. ápr. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nagyon vicces mondhatom. De még mindig nem kaptam választ a kérdésemre. miért mutat tegnap éjszaka óta mást minden eszközöm??? azóta már visszaállítottam mindet, kivéve azokat amelyek automatikusak.
2020. ápr. 4. 20:32
 6/6 anonim ***** válasza:

Foglalkoztál valaha okkult dokgokkal?

Amikor a dédim meghalt, akkor a hazban levő összes óra megállt pont ugyanabban a percben. Akkor még nem volt mobiltelefon, meg órás sütő.

2020. ápr. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!